Pełna realizacja urządzeń !!!

Uff 😮‍💨, 5 sierpnia 2022 roku na placu zabaw świetlicy środowiskowej w Brzeziny Nowe ul. Biała 33 w ramach projektu „Ogród dla Mieszkańców” sfinansowanego przez Fundacja BGK im. J. K. Steczkowskiego zamontowano dwa komplety ogrodowe.

Mamy wreszcie pełną realizację urządzeń przewidzianych w projekcie. Są też zamontowane 3 urządzenia dla dorosłych tzw. siłownia zewnętrzna z funduszu sołeckiego Brzezin Nowych i Sobuczyny. Serdecznie zapraszamy do korzystania.

Jednoczesnie pragniemy zaprosić na festyn, który odbędzie się 27 sierpnia w sobotę. Wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich, Wójtem Gminy Poczesna oficjalnie otworzymy nasz ogród. Liczę na Państwa obecność Maciej Janowski Prezes Stowarzyszenie „Sparta”.