Atrakcje dla każdego w Gminie Koniecpol, Dąbrowa Zielona oraz Przyrów.

Projekt „Z biało-czerwoną po Powiecie częstochowskim” to szereg wydarzeń tak dobranych, aby każdy z mieszkańców oraz gości odnalazł coś dla siebie. Nie inaczej będzie w Gminie Dąbrowa Zielona, Gminie Koniecpol oraz Gminie Przyrów.

Z resztą sami zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

📆1 maja 2022 r. ⏰ godziny 15.00-18.00

✅ Patriotyczny rajd rowerowy po gminie Dąbrowa Zielona – organizator GOK w Dąbrowie Zielonej oraz Sołectwo Olbrachcice.

📍 SP w Olbrachcicach, Olbrachcice 146

📆1 maja 2022 r. ⏰ godziny 16.00-17.30

✅ Występy artystyczne o tematyce patriotycznej dzieci i młodzieży z gminy Przyrów, zwiedzanie odrestaurowanej wieży strażackiej w Przyrowie oraz drewnianego młynu wodnego w miejscowości Wiercica.

📍 Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przyrowie, ul. Częstochowska 7.

📆 2 maja 2022 r. ⏰ 10.00-12.00

✅ Złożenie kwiatów pod pomnikiem Ofiar Katynia przy parafii pw. Św. Michała Archanioła w Koniecpolu, Warsztaty rękodzieła patriotycznego prowadzone przez instruktorów z Osikowej Doliny – wstęp wolny

📍 Dom Kultury w Koniecpolu, ul. Szkolna 1.

Koordynator lokalny: Dorota Jakubowska.

ℹ️ Listę lokalnych koordynatorów w pozostałych Gminach znajdą Państwo na stronie: https://zbialoczerwona.pl/wydarzenia-w-gminach/